Headlines News :
Home » » MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz'dan Başbakan'a; Her İşiniz Ve Sözünüz Aldatmaya Yönelik

MHP Genel Başkan Adayı Ahmet Reyiz Yılmaz'dan Başbakan'a; Her İşiniz Ve Sözünüz Aldatmaya Yönelik

Written By Blogspot on 24 Eylül 2009 Perşembe | 04:26

3 Hilal 3 Makam Değişim Hareketi Lideri MHP Genel Başkan Adayı

Ahmet Reyiz Yılmaz ‘dan Başbakana;

Ra’ina demeyin Sn. Başbakan Unzurna deyin.

Hükümetiniz yanlış bir yolda. Kelimelerin yerlerini değiştirerek aldatmaya gidiyorsunuz.

Ra’ina diyenlerle kaynağınız aynı mı yoksa Yahudiler gibi sözlerin anlamını değiştiriyorsunuz. Çok yazık size.

Ra’ina diyenler gibisiniz. Nasılda büküyorsunuz kelimelerin anlamlarını. Kelimelerin yerlerini değiştirip yanıltanlardan olmayın. Dürüst ve doğru olun, Unzurna diyenlerden olun ki kaybedenlerden olmayasınız.

Ne demek Demokratik Açılım? lafı çeviriyor, eğip büküyor ve halden hale sokuyorsunuz. Bal gibide Kürt Açılımı işte, hem de Bölücü Kürt Açılımı. Ve siz bunu dediğiniz halde şimdi eğip bükerek şaşırtmaya çalışıyorsunuz.

İşleriniz ve sözleriniz aldatmaya yönelik.

Sözde Kürt Açılımı Neden Demokratik Açılım ismine dönüştürülüyor?

Adını değiştirdiğiniz bu açılım Türkiye de yaşayan 75 milyonu kapsıyor mu? Demokratik açılım diyeceksek sadece birkaç il için mi bu demokratik açılım? Mesela Artvin’in okul olmayan Rize’nin ulaşılamayan dağ köyleri yada Bayburt’un unutulmuş bir köyünü de neden dahil etmiyorsunuz? Demokratik açılım adını verdiğiniz bu açılım sadece bir bölgede yaşayan illerdeki bölücü unsurlara hizmet eden bir açılımsa ilk adına dönününüz. Eğer demokratik açılım adı altında içi sadece Kürt bilincini güçlendirmeye yönelikse unutmayın ki tüm bölgelerinden oy aldığınız bu ülkede yaşayan her insanın Diyarbakır’daki kadar sözüm ona demokratik açılımı elde etmeye hakkı vardır.

Bu yolun sonu AKP& DTP koalisyonudur.

Gittiğiniz yol yanlıştır. Cesaret verdiğiniz unsurların da geleceğini sıkıntıya sokan bir sürece hizmet ediyorsunuz. Tarih bu tür kalkışmaların neticesini açık şekilde kaydetmiştir. Olan sizden cesaret alarak bu yolda bölücü faaliyetlerini genişletenlere olur.

Ermeni Dönmelerine milleti ezdirtmeyin.

Bu ülkede vatandaş sizden açılım değil iş,aş ve güvenli bir gelecek bekliyor.Enerjinizi yanlış yerlerde kullanarak milletin enerji dinamizmini zayıflatıyorsunuz.Vahdet-i vücut bilincinden uzak hareket ederek ayrışmaya katkı sağlıyorsunuz.Dış mihrak ve onların uzantısı Ermeni dönmesi bölücü unsurlara milleti mahkum ediyorsunuz.

Terörist ile milleti aynı kefeye koyamazsınız.

Bu ülkede Doğusundan Batısına milletin teröriste karşı tavrı bellidir.Açılım adı altında terörist ile milleti aynı potaya koymaktasınız.Bu doğuda yaşayan insanımıza saygısızlık ve de onların devletine milletine olan düşkünlüğüne hakarettir.Bu tavrınızın cevabını Doğusuyla batısıyla bu millet en kısa sürede verecektir.Bu millet tek millet tek bayraktır.Milletin adı da bellidir dili de bellidir.Bundan öteye bir şey aramak fitne ve fesada yol açmaktır.Vahdet-i vücuda saygı duymamaktır.

Share this article :

0 yorum:

Speak up your mind

Tell us what you're thinking... !

topads

Bu Web Sitesi Ahmet Reyiz Yılmaz Resmi Sitesi Değildir
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Proudly powered by Blogger
Copyright © 2011. Ahmet Reyiz Yılmaz | MHP Genel Başkan Adayı - All Rights Reserved
Template Design by Creating Website Published by Mas Template