Headlines News :
Home » » Ahmet Reyiz Yılmaz Basın Açıklaması 4

Ahmet Reyiz Yılmaz Basın Açıklaması 4

Written By Blogspot on 1 Ağustos 2009 Cumartesi | 13:09

MHP GENEL BAŞKAN ADAYI AHMET REYİZ YILMAZ, SÖZDE KÜRT AÇILIMINA KARŞI TÜRK AÇILIMI TALEP EDİYOR.

Bahçeli'ye seslenen Yılmaz: Bu tablonun sorumlusu sizsiniz. 12 yıldır başka bir ülkede mi siyaset yapıyordunuz sn. Bahçeli? Şimdiye kadar neden konuşmadınız? Erdoğan ile Gül'ün ne farkı var? Ha Gül, ha Erdoğan!

YERİNİZDE OTURMAYIN, ŞAHSİ İKTİDAR VE SALTANATININ DEVAMI İÇİN İL VE İLÇELERDE DELEGE MARKAJI İLE UĞRAŞMAK YERİNE ÖCALANI, DTP VE ERDOĞAN'I MARKAJA ALIN. Onların Öcalan’ı kurtarma planlarını bozun. Siyaset yapın. Delege markajı gibi basit politikalar ile nereye kadar MHP iktidarını engelleyeceksiniz?Türklerin ana yurdunda uğradığı zülum, hakaret ve şiddete yönelik sözde Kürt açılımına karşı Büyük Türk açılımını meclise getirin.

12 yıllık Genel Başkanlığınız hüsrandan öteye gitmeyerek Türk Milliyetçiliğine vurmadık darbe bırakmamıştır. Görevde kaldığınız süre içerisinde milletimizin haklarını gereği gibi ve layığı ile koruyamadığınız gibi AKP ve DTP‘nin ilerleyişinin yolunu açan beceriksiz politikalara imza atacak kadar basiretten yoksun davranış sergilediniz...

Şu başlıklarda Türk açılımını meclise götürün ve artık Türk Milletine karşı yapılan bu hayâsızca zulme bir dur deyin.

Ø Terörist başı için bir kereye mahsus idamla yargılanabilmesinin yolunu açabilmek için meclisten referandum kararı çıkartılsın.

Ø Terörist başı Öcalan’ın akıbetine siyasiler değil referandum yaparak, acının ve yere düşüp şehit olan evlatlarımızın sahibi olan milletimiz karar versin. Siyasiler sandıktan çıkacak olan karara saygı duysun. Söz milletin olsun.

Ø Terör ve bölücülüğü destekleyen doğuda Belediye başkanı veya Milletvekilliği ya da kamu görevi yapanların kamu sorumluluğunu ihlal nedeniyle ağırlaştırılarak yargılanmasının yolu açılsın.

Ø Bölücü Terör suçuna istinaden idam yeniden meclise getirilsin ve bu kapsamda teröre bulaşacak ve aktif olarak dağda faaliyet içinde olanların idamla yargılanması kabul edilsin.

Ø Şehit aileleri için tazminat talebinde bulunun. güneydoğudaki kamuya ait mülklerden şehit çocuklarına işlenebilir tarım arazisi olarak belli miktarlarda tahsiste bulunulsun.

Türkler tarihte hiç olmadığı kadar kendi ana yurtlarında mağdur ve haksızlığa uğratılmaktadır. Bu utanç verici durum ne yazık ki siyasilerin eliyle yapılmaktadır. MHP genel başkanı olarak görevinizi yerine getirmediniz. İhmal ve kusurlarınız var. Gelinen noktada sorumluluğunuzu inkâr edemezsiniz. Bu hesap büyük kongrede Türk Milliyetçileri tarafından sorgulanacak ilk meseledir. Kişisel saltanatınız uğruna İl il delege markajı ile uğraşacağınıza Diyarbakır teşkilatını açın gerekirse Genel Başkan sıfatıyla MHP Diyarbakır Fahri İl Başkanı da kendiniz olun.

Share this article :

0 yorum:

Speak up your mind

Tell us what you're thinking... !

topads

Bu Web Sitesi Ahmet Reyiz Yılmaz Resmi Sitesi Değildir
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Proudly powered by Blogger
Copyright © 2011. Ahmet Reyiz Yılmaz | MHP Genel Başkan Adayı - All Rights Reserved
Template Design by Creating Website Published by Mas Template