Headlines News :
Home » , » Ahmet Reyiz Yılmaz Basın Açıklamaları

Ahmet Reyiz Yılmaz Basın Açıklamaları

Written By Blogspot on 1 Ağustos 2009 Cumartesi | 13:06

MHP GENEL BAŞKAN ADAYI AHMET REYİZ YILMAZ: SÖZDE KÜRT AÇILIMINDAKİ TUZAK İÇİN BAŞBAKAN VE DTP'Yİ UYARDI!!! PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 01 Ağustos 2009 09:55

MHP GENEL BAŞKAN ADAYI AHMET REYİZ YILMAZ, SÖZDE KÜRT AÇILIMINDAKİ TUZAK İÇİN BAŞBAKAN VE DTP’Yİ UYARDI!!! ERDOĞAN Sözde Kürt Açılımı ile gelecek nesillere kötü bir mirasın kapısını aralıyor…

Sözde Kürt açılımı Erdoğan tarafından da hesabının verilemeyeceği bir sürecin önünü açabilir.

AKP, kendi içerisinde bölücü Kürt unsurlara destek veren vekil ve Bakan düzeyinde kişilerce abluka altında tutuluyor. Bu sayede AKP Türk Milletine değil bölücü Kürt unsurlara hizmet eder duruma getirilmiştir. DTP‘nin hedeflerine ulaşması yolunda iyi bir taşeron olarak kullanılmaktadır. Bu yolla milletimiz mağdur ediliyor.

AKP içerisinde PKK ve DTP’nin gayri resmi temsilcisi durumunda üst seviyede partililer ve vekiller bulunmaktadır.

Aslî olarak doğu ve güneydoğulu olan bazı vekil ve bakanlar ne yazık ki, DTP ve PKK’nın AKP ayağını gayri resmi bir yolla oluşturmakta ve yürütmektedirler. Erdoğan ne yaptığını bilmiyor. Her şeyden önce milliyetçi bir birey olarak baktığımda, Erdoğan’ın akıl sağlığı noktasında şüpheler taşımaktayım. Kökü dışarıda olan, delinin biri kuyuya bir taş attı adına da sözde Kürt sorunu denildi. Şimdi sözüm ona akıllılar kuyudan bu taşı çıkartmak için uğraş veriyorlar. Olmayan bir taşı hangi dipsiz kuyudan çıkartacaklar hep beraber izleyeceğiz. Ama bu açılımların sonu yok; tıpkı AB açılımları gibi. Bir mikrop ve bir virüs gibi milleti içten içe kemiriyorlar.

Süleyman’ın asasını kemiren kurt gibi omurgamız kemiriliyor. Ölümü hissetmemiz omurganın kırıldığını gördüğümüz gün olacak. Başbakan dahil herkes aklını başına almak zorundadır. Hızla kabinesi ve partisi içindeki bölücü taşeronluğu yapanların etki alanı dışına çıkmalıdır.

Tuzak, aşamalı olarak Kürt isyanı ile genişletilmiş ve ulaşım yolları sağlanmış Büyük Kürdistan hayalinden başka bir şey değildir…

Bu tuzak, Kürt milliyetçiliği yapanlara öncülük edenlerin tarihte olduğu gibi ağır yargılanacağı bir süreci hazırlayacaktır. Aziz Türk milletinin sabrı su istimal ediliyor; fakat tüm bu yanılgılardan en büyük ıstırabı yine bu fitne ve fesada uyan ve elebaşılığı yapanlar çekecektir. Birazcık tarih bilgisi olanlar kendilerini bekleyen sonu da hesap etmede zorluk çekmeyeceklerdir. Ayağa kalkacak bir Türk Milletinin elinden ne Avrupa ne de Amerika bu fitneye öncülük yapanları kurtaramaz. Bugün bölücülüğe destek verenlerin ileride Büyük Türk Açılımını yapacak olan bu milletin yanında durmak zorunda kalacakları unutulmamalıdır... Ortada kalacak olanlar ise, fitne ve fesada bu ülkede ön ayak olanlar olacaktır.

Kürtler aldatılıyor…

Kışkırtılan Kürt bölücüler geleceği okuyamıyorlar. Kendilerini kışkırtan güçlerin şartların değişmesi durumunda kendi kaderlerine terk edeceklerini göremiyorlar. İran ve Suriye konusunda sıkışacak olan ABD ve İsrail, bu güçler karşısında Türkiye’den yardım alabilmek adına, Türkiye’ye ciddi destekler sağlamak zorunda kalacaklardır. Türkiye önümüzdeki 5 yıl içinde bölgenin ve dünyanın geleceğine etki yapacak yegâne ülkedir. O günlerde, ABD ve Batılı müttefiklerine güvenip kendi milletine baş kaldıranlar sığınacak bir ağaç kovuğu dahi bulamayacaklardır. Hesaplar yanlış yapılıyor.

MHP bu değildir. BAHÇELİ’NİN bu naif tutumu kimseyi yanıltmasın…

Sayın Bahçeli’nin 12 yıllık naif tutumu bölücü DTP ve AKP içindeki unsurları cesaretlendirmiştir. Fakat tüm bu unsurlar şunu iyi bilmeli ki, Bahçeli’nin bu tutumu şahsına münhasırdır ve asla Türk Milliyetçilerinin yansıması değildir. Türk Milliyetçilerinin sabrının bittiği noktada bölücü unsurları bekleyen tehdit bugün Türkiye’nin bölünmesi ile ilgili tehditten daha çetin ve daha zordur. MHP layığı ile yönetileceği gün, bu ülkede bugün bölücülük yapanların yarın en büyük Türk Milliyetçisi olacağından kimse şüphe etmesin.

Share this article :

0 yorum:

Speak up your mind

Tell us what you're thinking... !

topads

Bu Web Sitesi Ahmet Reyiz Yılmaz Resmi Sitesi Değildir
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Proudly powered by Blogger
Copyright © 2011. Ahmet Reyiz Yılmaz | MHP Genel Başkan Adayı - All Rights Reserved
Template Design by Creating Website Published by Mas Template