Headlines News :
Home » » Basın Açıklaması 5 Ahmet Reyiz Yılmaz

Basın Açıklaması 5 Ahmet Reyiz Yılmaz

Written By Blogspot on 1 Ağustos 2009 Cumartesi | 13:10

BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN AYAĞA KALKMASININ ÖNÜNÜ KESMEYİN. PDF Yazdır e-Posta
Ahmet Reyiz Yılmaz tarafından yazıldı.
Perşembe, 23 Temmuz 2009 08:21

MHP GENEL BAŞKAN ADAYI AHMET REYİZ YILMAZ: "BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN AYAĞA KALKMASININ ÖNÜNÜ KESMEYİN…ARTIK ZORLAMAYIN VE ÇEKİLİN".

Göreve geldiğinizden itibaren, 12 yıl boyunca yapamadığınız ve çözemediğiniz, milletimizi kahreden yüzlerce meselenin yanında bir yandan ise yaptıklarınızdan dolayı 3 hilal anlayışına verdiğiniz zararlar MHP‘nin geleceğini karartmaktadır. MHP değişmeden Türkiye değişemez. Türkiye değişmeden Ortadoğu değişmez ve Ortadoğu değişmeden insanlık değişmez..

Türk milliyetçilerinin lidere hürmet ve sadakat anlayışı zorlamalar yoluyla istismar sınırlarına dayanmıştır.

Görev tevdii edenlerin nezaket ve itibar göstergesine karşı, görevi başarılı bir şekilde yerine getiremeyenlerin aldıkları emaneti iade etmeleri itibarlarını yaşatmalarının en iyi yoludur. Aksi durumda, tarihin sayfalarında görünmez bir nokta olmaktan, hoş olmayan anılarda yaşamaktan başka bir yere varılamaz.

12 yıl MHP Genel Başkanlığı görev süreniz, icraatlarınız Türk milliyetçiliği ve Muhafazakarlık adına cevap verilmesi beklenen sorularla doludur. Bu soruların sorulmasını 12 yıl boyunca bir taraftan Balgat’ta kendinize oluşturduğunuz zırh ile diğer taraftan inancı yüksek Türk milliyetçilerini davadan uzaklaştırma yolu ile önünü kesmeye çalıştınız. Görevde olduğunuz sürece uygulamalarınız nedeni ile inançlı Türk milliyetçileri başka siyasi partilere gitmeye veya siyasetten kopartılmaya zorlandı.

Fakat bugün vardığınız noktada bu çabaların hepsinin boş çabalardan öteye gitmeyeceği tüm dava arkadaşlarımız ve milletimiz tarafından izlenmektedir. Burası Anadolu Türk ve Müslüman yurdu; Yunus gibi bir ozan dahi bu topraklarda sigaya çekilmişken duvarlar örerek hesaptan kaçılacağını düşünmek nasıl bir yanlıştır?..

Edirne’den Kars’a, Hakkari’den Rize’ ye… Müslüman Türk Milliyetçileri bu sorulara cevap bekliyor…Ya cevap verin ya da çekilin…

12 yıl önce bu parti Diyarbakır başta olmak üzere doğu illerimiz, ilçe ve beldelerimizde faaliyette iken hangi mantıkla ve nasıl olur da bir gün bile doğuya gitmeyerek, kritik günler geçiren bu bölgemizi bu süreçte AKP ve DTP’ ye terk ettiniz?

Türkiye’de doğuya girmeden Milliyetçileri iktidar yapmak için ithal oy getirmeyi mi düşünüyorsunuz?

Türk milliyetçilerinin liderliğiniz boyunca, doğudaki bu 12 yıllık siyasi çekilme eylemi ile ilgili bilmesi gereken özel bir neden var mı? Bununla ilgili Türk milliyetçilerine açıklamak istediğiniz bir bilinmeyen var mı ?

Türk milliyetçileri için batıya doğru olan bu siyasi ve fiziki çekilme devam edecek mi? Devam edecekse nereye kadar?

DTP Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlanırken, MHP nasıl olur da her zamankinden daha çok ihtiyaç duyulan bir zaman da doğudan çekilmeye zorlanır?

DTP Genel Başkanı ve Milletvekilleri Türkiye’nin her yanında adım atmadık yer bırakmazken siz neden Balgat’ta oturuyorsunuz?

Oturmaya devam ederek Türk milliyetçilerini kaç yılında iktidar yapmayı planlıyorsunuz? Bu şartlar altında Türk Milliyetçileri için kendinizin de inandığı matematiksel gerçekliği olan bir iktidar veriniz var mı?

Bu soruların ne kadar daha çoğaltılabileceğini siz benden daha iyi bilmektesiniz. Kendinize ve aziz Türk milletine bir iyilik yapın ve yarından tezi yok lütfen bu davanın önünü açmak, DTP kadar MHP’nin de bu ülkenin her yanında siyaset yapma hakkının olduğunu göstermek ve her şeyden önce teşkilatlarını kapattığınız Diyarbakır başta olmak üzere o aziz vatan topraklarında ülkesi, milleti ve vatanın bölünmez bütünlüğü adına şehit düşmüş olan evlatlarımızın adına MHP Genel Başkanlığı emanetini aldığınız gibi onu iktidara taşıyacak olan Müslüman ve Türk kimliğini ayrıştırmayacak Türk milliyetçilerine iade ediniz. Aziz milletimizin önünü daha fazla tıkamadan Değişime .. Türkiye için ..Onurumuz için sizde evet deyin.

Share this article :

0 yorum:

Speak up your mind

Tell us what you're thinking... !

topads

Bu Web Sitesi Ahmet Reyiz Yılmaz Resmi Sitesi Değildir
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Proudly powered by Blogger
Copyright © 2011. Ahmet Reyiz Yılmaz | MHP Genel Başkan Adayı - All Rights Reserved
Template Design by Creating Website Published by Mas Template